Noooooooo!
We zijn op het moment van spreken gewoon volle bak aan het janken, want de meester himself heeft ervoor gekozen om de laatste stop van de Freeride World Tour aan zich voorbij te laten gaan. Daarmee komt er een einde aan het seizoen van Tanner Hall en moeten we het dus zonder ‘m doen.
Iets met helaas en pindakaas zou je zeggen en dat is ergens ook wel waar. Maar het is gewoon extreem jammer! En de reden van dit alles? Voor ons is er geen enkele die ons kan laten stoppen met huilen, we willen gewoon dat Tanner Hall terug komt! Dat is het enige wat telt, ook al zullen we dan lang bezig zijn met verdrietig zijn.
Maar even serieus, Tanner Hall heeft er voor gekozen om in de United States of America te blijven en daar te focussen op een project waar hij eveneens mee bezig is.
Erg zonde is het zeker, want we gaan Tanner Hall dus gewoon moeten missen bij de Xtreme Verbier stop van de Freeride World Tour 2019. Aan de andere kant zijn we dus wel weer erg benieuwd naar het project waar Tanner Hall mee bezig is, dus het is al met al wel een heleboel emoties die loskomen bij dit bericht.
Freeride World Tour Xtreme Verbier 2019 bevestigd
Daarmee pakken we maar meteen even door met wat informatieve teksten, aangezien de Freeride World Tour morgenochtend om 8.15 uur van start gaat. Daarmee kan je dus lekker vanuit je nest naar atleten kijken die zich als een malle van een berg afstorten. Of op het werk meegluren, wat jij wilt! Het wordt in ieder geval een hele leipe, dus zorg dat je ‘m niet mist!